Home » Archives by category » Lifestyle » Ndryshe

Studimi, 20% e kompanive të punësojnë nga pamja

Studimi, 20% e kompanive të punësojnë nga pamja

Share widget is not set up. Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Share Items widget into Archive-Share Widget Zone

Rreth 20% e ndërmarrjeve i kushtojnë rëndësi paraqitjes së jashtme për të punësuar një menaxher apo specialist të nivelit të lartë dhe 15% e tyre vlerësojnë paraqitjen për stafin e niveleve të ulëta. Të dhënat i përkasin “Studimit të nevojave për aftësi”, të realizuar nga Shërbimi Kombëtar i Punësimit, qëllimi…

Page 1 of 132123Next ›Last »